سرخط خبرها
خانه / اخبار / حجت‌الاسلام هاشمیان: اتحاد مسلمانان جهان خار چشم دشمنان اسلام شده است

حجت‌الاسلام هاشمیان: اتحاد مسلمانان جهان خار چشم دشمنان اسلام شده است

حجت‌الاسلام هاشمیان:

اتحاد مسلمانان جهان خار چشم دشمنان اسلام شده است

مدیر فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه گفت: امروز اتحاد و یکپارچگی مسلمانان در جهان خار چشم دشمنان اسلام و موجب وحشت روزافزون آنان شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از مراغه، دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه ظهر امروز با برپایی تجمعی در محوطه این دانشگاه اعتراض خود را در توهین نشریه فرانسوی «شارلی ابدو» به پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم اعلام کردند.

مدیر فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه در این مراسم با بیان اینکه این تجمع نشانگر روح زنده پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم در جان انسان‌های آزاده و مسلمانان جهان است، اظهار کرد: امروز اتحاد و یکپارچگی مسلمانان در جهان خار چشم دشمنان اسلام و موجب وحشت روزافزون آنان شده است.

حجت‌الاسلام محمدحسین هاشمیان عنوان کرد: عده‌ای در عصر جاهلیت کودکان خود را زنده به گور می‌کردند و امروز با حمایت کشورهای به‌ظاهر متمدن از تروریست‌ها و فروش سلاح به آنها، هر روز تعداد زیادی از مردم و زن و کودک بی‌گناه قتل عام می‌شوند.

به گزارش آنا در پایان این تجمع بیانیه‌ای در محکومیت حرکت سخیف و زشت نشریه فرانسوی «شارلی ابدو» قرائت شد و با فریادهای «الله اکبر» و «لبیک یا رسول‌الله» مورد تأیید حاضران قرار گرفت.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *